poniedziałek, 14 grudzień 2015 15:36

Biblioteka w Miłoradzicach gościła Misie

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś” - najlepszy przyjaciel i niezastąpiona przytulanka dla dzieci po raz trzynasty, 25 listopada, obchodziła swoje święto.

Tego dnia bibliotekę odwiedziły dzieci z Punktu Przedszkolnego w Miłoradzicach wraz ze swoimi ulubionymi pluszakami. Spotkanie rozpoczęło się od zapoznania z krótką historia tego święta, dzieci bardzo chętnie opowiadały też o swoich maskotkach, przedstawiały ich imiona oraz historię swojego misia. Z uwagą wysłuchały książki Maurice Pledger pt. „Miś i kaczątko”. Następnie przedszkolaki rysowały portrety swoich maskotek i kolorowały malowanki.

W dalszej części spotkania, goście skorzystali z gier planszowych, piłkarzyków oraz puzzli, które są dostępne w bibliotece. Wspólna zabawa, miła atmosfera – taka jest biblioteka w
Mioradzicach!

Trudno wyobrazić sobie dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia, moda na nie przemija i miejmy nadzieję, że już wkrótce nie będzie na świecie ani jednego dziecka, które nie miałoby pluszowego przyjaciela.

RM

Biblioteka+
Cała Polska czyta dzieciom
Fundacja Polska Miedź
Funmedia - kurs języka angielskiego dla dzieci
Mak +
Program Rozwoju Bibliotek
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego
Fundacja Orange
Biblioteka Narodowa
ARTMIX .