środa, 05 sierpień 2015 22:47

Relacja z zajęć w bibliotece w Miłoradzicach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wakacje to czas fantastycznej zabawy i odpoczynku od szkoły. Należy jednak pamiętać o przestrzeganiu podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Dlatego też 29 czerwca wakacyjne spotkania w bibliotece w Miłoradzicach rozpoczęliśmy od przypomnienia jak należy zachować się w różnych miejscach i sytuacjach oglądając prezentację dostępną na stronie internetowejwww.bezpiecznewakacje.pl. Zdobyte informacje wykorzystaliśmy do rozwiązania krzyżówki na w/w temat.

Podczas zajęć plastycznych pt.: „coś z niczego”, dzieci wykonywały kwiaty z patyczków do uszu i kul styropianowych, eko- kwiaty, zakrętkowe robaczki czy też kwiaty z krepiny. Ta ostatnia propozycja najbardziej przypadła dzieciom do gustu i z tym się zmierzyły. Wykonane przez siebie kwiatki zabrały dla swoich mam do domu.

Akademia Przyjaciół Pszczół to temat kolejnego wakacyjnego spotkania. Na początku dzieci podzieliły się posiadaną wiedzą na temat pszczół, a następnie obejrzały prezentację „Dowiedz się dlaczego pszczoły są wyjątkowe”. W dalszej części wycinały i sklejały pszczoły oraz delektowały się miodem, co możemy obejrzeć na załączonych zdjęciach.

Info, zdjęcia: RM

Biblioteka+
Cała Polska czyta dzieciom
Fundacja Polska Miedź
Funmedia - kurs języka angielskiego dla dzieci
Mak +
Program Rozwoju Bibliotek
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego
Fundacja Orange
Biblioteka Narodowa
ARTMIX .