wtorek, 09 wrzesień 2014 15:34

Zapraszamy do czytania ebooka Krzysztofa Koziołka „Bóg nie weźmie w tym udziału”- bezpłatnie

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Książki pana Krzysztofa Koziołka – pisarza i dziennikarza, Gminna Biblioteka Publiczna w Raszówce zakupiła do swoich bibliotek po spotkaniu autorskim, które odbyło się w miesiącu maju w bibliotece Oborze, a uczestnikami przygotowanych warsztatów dziennikarskich byli uczniowie naszego gminnego Gimnazjum w Lubinie. Książki bardzo podobają się naszym czytelnikom!

Ebook do pobrania znajduje się pod poniższym linkiem (należy kliknąć w okładkę książki, do wyboru formaty: PDF, ePub, MobiPocket): http://krzysztofkoziolek.pl/index.php/ebooki

Ebbok trafia do rak czytelników ramach „Literackiego projektu KREW”. Zasada działania projektu jest prosta: Ściągasz. Czytasz. Za darmo. Ale jeśli powieść zafrapuje Czytelnika na tyle, że zechce za nią zapłacić i tym samym wesprzeć pracę autora nad kolejnymi dobrymi kryminałami, może to zrobić :) Decyzja o ewentualnej wpłacie leży tylko i wyłącznie w jego gestii, tak samo zresztą jak wysokość wsparcia. Taki system Płacisz Po Przeczytaniu (ang. Pay After Reading) jest coraz bardziej popularny na Zachodzie, w Polsce w przypadku literatury
beletrystycznej to absolutna nowość, a "Bóg nie weźmie w tym udziału" jest prawdopodobnie pierwszą w naszym kraju powieścią wydaną najpierw w wersji papierowej, a teraz w darmowej wersji elektronicznej w tym systemie!
Opis powieści:
Wiesław Fidler, tajniak głęboko zakonspirowany w strukturach mafijnych, zostaje zdradzony. Mafia wydaje wyrok śmierci na niego i jego żonę. Cudem udaje mu się wyjść cało z zamachu, zostaje jednak ciężko ranny, a zabójcza kula dosięga jego ukochaną. Ledwie Fidler rozpoczyna rehabilitację, gdy dostaje propozycję kolejnej tajnej akcji. Tym razem ma doprowadzić przed oblicze sprawiedliwości morderców swojej żony. Aby tego dokonać, musi trafić do celi więzienia w Wołowie.
W tym czasie do tego samego więzienia trafia pewien pedofil, który rozpoczyna kampanię społeczną mającą przywrócić w Polsce karę śmierci za najcięższe zbrodnie. Wkrótce tajniaka szukającego zemsty oraz pedofila-recydywistę połączy wspólny cel. Spróbują go osiągnąć, bez względu na cenę, jaką przyjdzie im za to zapłacić.
Wybrane recenzje powieści:
http://anti-experthorror.blogspot.com/2013/02/bog-nie-ma-tu-nic-do-rzeczy.htmlhttp://lubimyczytac.pl/ksiazka/139033/bog-nie-wezmie-w-tym-udzialuhttp://www.gothamcafe.pl/literatura-groza-i-okolice/krzysztof-koziolek/
Recenzja z okładki:
"Bóg nie weźmie w tym udziału" to lektura obowiązkowa dla miłośników literatury sensacyjnej. Najnowsza powieść Krzysztofa Koziołka jest dynamiczna i błyskotliwa, wciągająca od pierwszej strony, z akcją osadzoną w polskich realiach, ale rozgrywającą się w iście amerykańskim tempie. Na dodatek jest to książka, która bezkompromisowo prowokuje do refleksji nad karą śmierci i zasadnością resocjalizacji oraz rozprawia się z różnymi prospołecznymi mitami. Interesujące psychologicznie postacie dodają wiarygodności opowiadanej historii, której finał będzie zaskoczeniem dla wszystkich. Polecam!
Jolanta Świetlikowska, Zbrodnia w Bibliotece

Zapraszamy do odwiedzania naszych bibliotek!

Info: WO, źródło: www.krzysztofkoziolek.pl

Biblioteka+
Cała Polska czyta dzieciom
Fundacja Polska Miedź
Funmedia - kurs języka angielskiego dla dzieci
Mak +
Program Rozwoju Bibliotek
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego
Fundacja Orange
Biblioteka Narodowa
ARTMIX .