poniedziałek, 24 lipiec 2023 17:48

"Troskliwe książki" - nowe propozycje 2023

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Czy można nauczyć się jak rozpoznawać czy wyrażać uczucia? Tak, a taka umiejętność pozwala nam utrzymać zdrową równowagę psychiczną, poradzić sobie z każdym wyzwaniem, stresem czy konfliktem, a także budować pozytywne relacje w domu, w pracy czy wśród znajomych.

Zacznijmy uczyć tego nasze dzieci już od najmłodszych lat, aby rosły w siłę i wiedziały, jak radzić sobie z uczuciami. Powinniśmy to robić, ponieważ to nasi najmłodsi często przeżywają bardzo intensywne emocje, których nie rozumieją, nie potrafią wyrazić.

Z tą myślą powstał projekt „Troskliwe książki”. Dzięki współpracy i wsparciu finansowemu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lubinie do Gminnej Biblioteki Publicznej w Raszówce oraz jej filii trafiło w tym roku 426 egzemplarzy nowych książek o łącznej wartości 10 tysięcy złotych.

Wszystkie książki zakupione do tej pory w ramach projektu znajdziecie w katalogu online. Wystarczy wybrać "wyszukiwanie zaawansowane" i w polu "Słowo kluczowe": wpisać hasło "Troskliwe książki". Link do katalogu: https://xn--szukamksiki-4kb16m.pl/SkNewWeb/astart/388

Gmina Lubin
Cała Polska czyta dzieciom
Fundacja Polska Miedź
Mak +
Program Rozwoju Bibliotek
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego
Fundacja Orange
Biblioteka Narodowa
ARTMIX .