czwartek, 14 listopad 2019 09:47

Krioterapia. To warto wiedzieć

Oceń ten artykuł
(1 głos)

7 listopada Biblioteka w Raszówce zaprosiła osoby zainteresowane tematem leczenia niską temperaturą, fanów zimnych kąpieli, na spotkanie autorskie ze Zbigniewem Kołbą – autorem książki pt. „Krioterapia. To warto wiedzieć”. Znany w środowisku specjalista do spraw rekreacji ruchowej przekazał zebranym praktyczne informacje na temat zdrowia oraz przedstawił kluczowe zagadnienia dzięki którym utrzymać można właściwą kondycję psychofizyczną organizmu.

Głównym tematem spotkania było leczenie niską temperaturą, a przy okazji poruszono także kilka innych, ważnych kwestii zdrowotnych, związanych m.in. z: przyswajalnością witamin i minerałów, leczeniem bezsenności, zimnych stóp, dłoni, przyczynami i skutkami braku kolagenu w stawach, powstawaniem osteoporozy, obniżaniem wysokiego ciśnienia.

Te i inne przydatne informacje stanowią receptę do prawidłowego utrzymania organizmu, zarówno w sferze psychicznej jak i fizycznej. Są one treścią prezentowanej książki, opartej na obserwacjach własnych autora jak również podpartych wiedzą wielu pracowników nauki, lekarzy i rehabilitantów, Temat zdrowia i naturalnych, prostych metod leczenia okazał się być bardzo bliski zebranym uczestnikom spotkania, którzy posiadali już sporą wiedzę w tym zakresie. Wywiązała się dyskusja, zadawano wiele pytań, na które autor udzielał odpowiedzi. Na zakończenie spotkania można było nabyć książkę z dedykacją.

Książka dostępna jest również w naszych bibliotekach.

(JN)

Biblioteka+
Cała Polska czyta dzieciom
Fundacja Polska Miedź
Funmedia - kurs języka angielskiego dla dzieci
Mak +
Program Rozwoju Bibliotek
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego
Fundacja Orange
Biblioteka Narodowa
ARTMIX .