wtorek, 07 sierpień 2018 08:53

Konkurs fotograficzny „Polska na 6”

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zapraszamy i zachęcamy wszystkich młodych czytelników bibliotek i uczniów szkół z Dolnego Śląska do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Polska na 6”!

Młody czytelniku, czym dla Ciebie jest Polska na 6? Pokaż nam! Zrób zdjęcie. (artystyczne/reportażowe) ukazujące przyrodę, rodzinę, historię oraz ludzi i ich codzienne życie. Do wygrania czytnik e-booków!

Fotografie można przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Więcej szczegółów w załączonym regulaminie na stronie DBP we Wrocławiu

Konkurs towarzyszy drugiej odsłonie tegorocznej akcji „Z książką na walizkach”, a więc piętnastym jubileuszowym spotkaniom czytelników z twórcami literatury, które tematycznie związane są z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym roku naszą gminę odwiedzi pisarka Ida Pierelotkin. Spotkanie zaplanowane jest na 19 października w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Krzeczynie Wielkim.

PROJEKT  DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW
MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO

POCHODZĄCYCH Z FUNDUSZU PROMOCJI KULTURY
ORAZ SAMORZĄDÓW: WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO,
 POWIATU WAŁBRZYSKIEGO I MIASTA WAŁBRZYCHA
ORAZ DOLNOŚLĄSKICH SAMORZĄDOWYCH INSTYTUCJI KULTURY

Biblioteka+
Cała Polska czyta dzieciom
Fundacja Polska Miedź
Funmedia - kurs języka angielskiego dla dzieci
Mak +
Program Rozwoju Bibliotek
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego
Fundacja Orange
Biblioteka Narodowa
ARTMIX .