środa, 24 styczeń 2018 10:30

„Na skrzydłach marzeń” – koncert w Niemstowie

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wspaniały koncert muzyczno-poetycki odbył się w ubiegły piątek w świetlicy wiejskiej w Niemstowie. Na scenie wystąpili wokalista Mateusz Kowalczyk oraz akompaniujący mu Krzysztof Garczarek, a swoją twórczość literacką zaprezentowała poetka Katarzyna Georgiou.

Wśród gości byli radni gminy Lubin, księża z Niemstowa, członkowie Rady Senioralnej, pan Stanisław Tokarczuk. Koncert był wspaniałą okazją do spotkania mieszkańców Niemstowa oraz innych miejscowości gminy Lubin w miłej, uroczystej atmosferze, przy filiżance aromatycznej kawy i pysznym cieście.

Porywające wykonanie piosenki Violetty Villas „Do Ciebie Mamo” wielu widzów wzruszyło do łez. Podczas występu wykonawcy dzielili się z widzami swoimi życiowymi doświadczeniami i mądrościami przekazując na widownię wiele pozytywnej energii.

Artystów nagrodzono gromkimi brawami na stojąco, w zamian za to artyści wykonali utwory na bis. Wzruszający koncert zakończyło wspólne śpiewanie kolęd.

Organizatorzy koncertu: Gminna Biblioteka Publiczna w Raszówce Filia w Niemstowie, Radny, Sołtys i Rada Sołecka wsi Niemstów.

IT

Biblioteka+
Cała Polska czyta dzieciom
Fundacja Polska Miedź
Funmedia - kurs języka angielskiego dla dzieci
Mak +
Program Rozwoju Bibliotek
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego
Fundacja Orange
Biblioteka Narodowa
ARTMIX .