czwartek, 14 lipiec 2016 15:17

Z wakacji w bibliotece w Raszówce

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wakacyjne zajęcia przygotowane dla dzieci przez bibliotekę w Raszówce dobiegły końca. Było wesoło i kolorowo. Nie zabrakło tez akcentów związanych z tematem Bezpieczne wakacje.

Dzieci, które pozostają na wakacje w swoich domach nadal mogą nas odwiedzać – proponujemy dostęp do komputerów, możliwość nauki języka angielskiego on-line oraz korzystanie z bogatej oferty gier planszowych zakupionych w tym roku z funduszu sołeckiego wsi Raszówka.

A co się u nas działo? Pięknie udekorowaliśmy bibliotekę girlandami z ośmiornic i pomponów. Robiliśmy kwiaty hawajskie i obrazki na ścianę, a podczas zabawy w Indian dzieci udekorowały swoje głowy kolorowymi pióropuszami i wykonały amulety - łapacze snów, chroniące je przed nocnymi marami, które zabrały ze sobą do domów. Jak co roku zakwitł w naszej bibliotece niepozorny kaktus – Kwiat Jednej Nocy, jednak nie w dniu 24 czerwca jak to zwykle bywało, ale dopiero 8 lipca. W ostatnim dniu zajęć były zabawy ruchowe na świeżym powietrzu - dzięki sprzyjającej pogodzie i potrzebie „rozruszania kości”, a atrakcją tego dnia była jaszczurka –agama brodata.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Tekst i zdjęcia: WO

 

Biblioteka+
Cała Polska czyta dzieciom
Fundacja Polska Miedź
Funmedia - kurs języka angielskiego dla dzieci
Mak +
Program Rozwoju Bibliotek
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego
Fundacja Orange
Biblioteka Narodowa
ARTMIX .