środa, 01 czerwiec 2016 14:21

Literackie Oscary - Gala finałowa Festiwalu Literatury dla Dzieci we Wrocławiu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Nie w Hollywood, a we Wrocławiu. Nie w Dolby Theatre, a w wrocławskim Kinie Nowe Horyzonty. Na wielkiej oscarowej scenie 5 czerwca zabłysną najjaśniejsze gwiazdy polskiej literatury dla dzieci wybrane przez tysiące czytelników w konkursie na najlepszą książkę.

Swój udział w gali zapowiedziały największe literacie osobistości, a finał uświetni koncert uwielbianego przez tłumy zespołu Jerz Igor! O to, aby humory dopisywały zadba znakomity aktor komediowy Paweł Burczyk.

Festiwal Literatury dla Dzieci zaprasza małych i dużych. Oscarowe kreacje w stylu glamour mile widziane. Organizatorzy obiecują czerwony dywan i blask fleszy. Bawcie się konwencją, nie szczędźcie brokatu, a najlepsze przebrania zostaną nagrodzone. Żadne dziecko nie wyjdzie z Gali pustymi rękami!

Niedziela 5 czerwca, godz. 18:00 w wrocławskim Kinie Nowe Horyzonty. Wstęp bezpłatny. Zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Tylko mail zwrotny z potwierdzeniem gwarantuje wpisanie na listę. Zatem spieszcie się!

 

Biblioteka+
Cała Polska czyta dzieciom
Fundacja Polska Miedź
Funmedia - kurs języka angielskiego dla dzieci
Mak +
Program Rozwoju Bibliotek
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego
Fundacja Orange
Biblioteka Narodowa
ARTMIX .