sobota, 28 luty 2015 15:58

Światowy Tydzień E-książki – niespodzianka na platformie IBUK Libra!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Niezmiernie miło nam poinformować czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Raszówce oraz jej filii, że z okazji zbliżającego się Światowego Tygodnia E-książki (1-7 marca 2015 r.) PWN przygotowało dla nas niezwykłą niespodziankę! 

Co miesiąc (począwszy od marca br.), na stronie głównej IBUKA Libry, zamieszczana będzie jedna z książkowych nowości Domu Wydawniczego PWN.

Wśród gorących tytułów nie zabraknie beletrystyki, literatury faktu czy publikacji popularnonaukowych. Czytelnicy będą mieli możliwość zapoznania się z Książką Miesiąca przez 30 dni. Czas na jej przeczytanie będzie odmierzał specjalny zegar.

Pierwsza książka pojawi się na platformie IBUK LIBRA w pierwszym tygodniu marca, dlatego zapraszamy do naszych gminnych bibliotek w celu otrzymania kodu dostępu do platformy i bezpłatnego czytania zamieszczanych tam nowości.

Piny otrzymane przez czytelników w ubiegłym roku straciły swoją ważność, dlatego należy zgłosić się po nowe.

Mamy nadzieję, że akcja sprawi przyjemność naszym czytelnikom, którzy w wolnym czasie i w ramach relaksu, będą mogli codziennie, przez cały rok celebrować święto e-książki.

Ibuk Libra– zobacz: http://vimeo.com/53587389

 

Info: WO

Źródło:  e-mail - PWN Anna Radoszewska

Biblioteka+
Cała Polska czyta dzieciom
Fundacja Polska Miedź
Funmedia - kurs języka angielskiego dla dzieci
Mak +
Program Rozwoju Bibliotek
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego
Fundacja Orange
Biblioteka Narodowa
ARTMIX .