W składzie Komisji Konkursowej oceniającej prace plastyczne znaleźli się: pan Paweł Szydło – plastyk z Gminnego Ośrodka Kultury w Raszówce, pan Kamil Lis – nauczyciel plastyki w Szkole Podstawowej im. M. Konopnickiej w Krzeczynie Wielkim, pani Izabela Tyrcz – bibliotekarz z GBP w Raszówce. Komisja oceniająca prace literackie: pani Małgorzta Szeliga – polonista, bibliotekarz ze Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Krzeczynie Wielkim, pani Marta Heksel – logopeda, nauczyciel z Przedszkola im. Jana Pawła II w Raszówce, oddział zamiejscowy w Lubinie, pani Wioletta Olech – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Raszówce.
Spośród 19 prac literackich i 67 plastycznych zgłoszonych ze Szkół biorących udział w projekcie jury postanowiło nagrodzić i wyróżnić 30 prac (8 literackich i 22 plastyczne).
Jednocześnie wyrażamy podziw dla niezwykle wysokiego poziomu wszystkich prac i ogromnego zaangażowania uczniów i nauczycieli. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy. Wręczenie nagród odbędzie się w poszczególnych szkołach w uzgodnionych terminach.
Nagrodzone prace będzie można podziwiać na wystawie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Raszówce.
Nagrodzono i wyróżniono następujące osoby:
KATEGORIA PLASTYCZNA
GRUPA WIEKOWA 5-6 LATKÓW
I nagroda – Karina Moroch – Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Siedlcach
II nagroda – Michał Kwiatkowski - Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Siedlcach
III nagroda – Natalia Smolarek - Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Siedlcach
WYRÓŻNIENIA:
Jarek Dydak - Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Siedlcach
Robert Salamon – Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Siedlcach
Nela Pandzierska - Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Siedlcach
Maja Cywińska - Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Siedlcach
GRUPA WIEKOWA KLASY I-III
I nagroda – Lena Cymbalak - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce
II nagroda – Hubert Dulski - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce
II nagroda – Jakub Skibik - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce
III nagroda – Hanna Sieradzka - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce
WYRÓŻNIENIA:
Małgorzata Wójcik vel Jaworska - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce
Amelia Górecka - Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Siedlcach
Patrycja Maślej - Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Niemstowie
GRUPA WIEKOWA KLASY IV-VI
I nagroda – Natalia Oknińska - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce
I nagroda – Klaudia Miezio - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce
II nagroda – Maja Weryńska - Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Siedlcach
III nagroda – Martyna Kudlińska - Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Siedlcach
WYRÓŻNIENIA:
Kaja Kocaj - Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Siedlcach
Adrianna Chojnacka - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce
Ewa Honczaryk - Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Siedlcach
Magdalena Sieradzka - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce
KATEGORIA LITERACKA
GRUPA WIEKOWA KLASY I-III
I nagroda – Julia Słota – Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce
I nagroda – Nikola Koza – Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce
GRUPA WIEKOWA KLASY IV-VI
I nagroda – Zuzanna Orłowicz - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce
II nagroda – Dorota Sobuś - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce
III nagroda – Paulina Kocyk - Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Niemstowie
WYRÓŻNIENIA:
Natalia Oknińska - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce
Marcel Żelewski - Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Niemstowie
Monika Miedziak - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce
Serdeczne gratulacje dla laureatów oraz życzenia dalszych sukcesów i zapału życzą pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Raszówce oraz członkowie Komisji Konkursowej.