czwartek, 18 grudzień 2014 14:58

Świąteczna akcja Fundacji Czas Dzieci

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Mecenas Dziecięcych Talentów Fundacji Czas Dzieci to postać zapracowana i zarazem szczęśliwa. Zapracowana, bo nieustannie wspiera młode talenty. Szczęśliwa, bo przygląda się ich rozwijaniu, sukcesom i radości podopiecznych. Zbliżają się piękne Święta, a nasz Mecenas nie chce być gorszy od samego Świętego Mikołaja! Warto więc mu pomóc.

Małgosiajest zakochana w muzyce. Przede wszystkim tej, którą wydobywa pianino. Kubajest na dobrej drodze, by stać się pogromcą mórz i oceanów. Być może już za kilka lat będziemy podziwiać wybitną pianistkę w największych salach koncertowych świata. A na wodach naszego globu objawi się wspaniały żeglarz.

Oczywiście to wszystko nie przyjdzie samo.Talent trzeba wesprzeć sumienną pracą, nie od święta, ale ćwicząc codziennie po kilka godzin. A do osobistego rozwoju młodzi ludzie potrzebują opiekunów i przewodników. Fundacja Czas Dzieciumożliwia zdolnym dzieciom spokojną naukę pod okiem doświadczonych nauczycieli i trenerów. Dlatego liczy się każda złotówka, której znaczenie poznajemy już teraz, a w pełni uświadomimy sobie wówczas, kiedy nasi podopieczni wkroczą w dojrzałe życie z pięknymi perspektywami...

Fundacja Czas Dzieci zaprasza wszystkich do udziału w świątecznej akcji.Każdy, kto przekaże dobroczynny datek na rzecz Fundacji, otrzyma wyjątkowy upominek.

Fundacja i jej podopieczni mają nadzieję, że wyjątkowy czas Bożego Narodzenia ociepli serca i przyniesie mnóstwo radości z dzielenia się dobrem.

A wszystko po to, żeby bezcenny talent nie przepadł w wielkim świecie, ale świecił w nim pełnym blaskiem niczym Pierwsza Gwiazdka!

Więcej informacji znajdziecie Państwo poniżej

http://fundacja.czasdzieci.pl/aktualnosci/id,68-swiateczna_akcja_fundacji.html

Współpraca i kontakt:

Fundacja Czas Dzieci

Adres:

Felicjanek 10/17
31-104 Kraków

tel/fax (12) 421-29-41

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

http://fundacja.czasdzieci.pl/

Konto projektu Mecenas Dziecięcych Talentów:

11 1140 2004 0000 3902 7489 1419 (mBank)

Biblioteka+
Cała Polska czyta dzieciom
Fundacja Polska Miedź
Funmedia - kurs języka angielskiego dla dzieci
Mak +
Program Rozwoju Bibliotek
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego
Fundacja Orange
Biblioteka Narodowa
ARTMIX .