wtorek, 18 listopad 2014 11:36

Biblioteka poleca… „10 niesamowitych przygód Neli”

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Książka dostępna w bibliotekach szkolnych w Raszówce, Niemstowie i Siedlcach w ramach programu Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych zgodnie z potrzebami partnerskich bibliotek szkolnych”- Priorytet 2.

Oto fragment tekstu z książki o niesamowitych podróżach i przygodach małej, ośmioletniej dziewczynki o imieniu Nela:
Cześć, nazywam się Nela i mam osiem lat. Gdy miałam pięć lat, zaczęłam podróżować po świecie i nagrywać filmy. Moim idolem jest Steve Irwin i pragnę zostać prezenterką podróżniczką. Byłam w wielu ciekawych krajach na różnych kontynentach. Na przykład w Afryce zwiedziłam Etiopię, Zanzibar, Tanzanię i Kenię. W Azji – Tajlandię, Kambodżę, Malezję, Indonezję i Filipiny. W Ameryce Południowej – Peru, Boliwię i Chile. Zapraszam cię w niezapomnianą podróż. Opowiem o pięknych miejscach, które poznałam, i o fascynujących zwierzętach, które zobaczyłam. Świat jest cudowny i możesz oczami wyobraźni podróżować ze mną oraz przeżywać wspaniałe przygody!
Nela stworzyła dziennik podróżnika opisując ciekawe miejsca, ludzi i zwierzęta, uzupełniając je pięknymi zdjęciami i ilustracjami. Książka zawiera również mnóstwo ciekawostek na temat odwiedzanych przez nią miejsc.

źródło opisu: G+J JAHR POLSKA, 2014
źródło okładki: http://www.gjksiazki.pl/

Biblioteka+
Cała Polska czyta dzieciom
Fundacja Polska Miedź
Funmedia - kurs języka angielskiego dla dzieci
Mak +
Program Rozwoju Bibliotek
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego
Fundacja Orange
Biblioteka Narodowa
ARTMIX .