czwartek, 18 grudzień 2014 15:12

Wyniki konkursu „Książka z mojej biblioteki”

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Przedstawiamy Państwu wyniki konkursu literacko-plastycznego zatytułowanego "Książka z mojej biblioteki ". Konkurs został zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Raszówce w związku z udziałem w programie Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych zgodnie z potrzebami partnerskich bibliotek szkolnych – Priorytet 2” w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2014-2020. Partnerami w projekcie są Biblioteki Szkolne w Szkole Podstawowej w Raszówce, Niemstowie i Siedlcach.

W składzie Komisji Konkursowej oceniającej prace plastyczne znaleźli się: pan Paweł Szydło – plastyk z Gminnego Ośrodka Kultury w Raszówce, pan Kamil Lis – nauczyciel plastyki w Szkole Podstawowej im. M. Konopnickiej w Krzeczynie Wielkim, pani Izabela Tyrcz – bibliotekarz z GBP w Raszówce. Komisja oceniająca prace literackie: pani Małgorzta Szeliga – polonista, bibliotekarz ze Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Krzeczynie Wielkim, pani  Marta Heksel – logopeda, nauczyciel z Przedszkola im. Jana Pawła II w Raszówce, oddział zamiejscowy w Lubinie, pani Wioletta Olech – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Raszówce.

Spośród 19 prac literackich i 67 plastycznych zgłoszonych ze Szkół biorących udział w projekcie jury postanowiło nagrodzić i wyróżnić 30 prac (8 literackich i 22 plastyczne).

Jednocześnie wyrażamy podziw dla niezwykle wysokiego poziomu wszystkich prac i ogromnego zaangażowania uczniów i nauczycieli. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy. Wręczenie nagród odbędzie się w poszczególnych szkołach w uzgodnionych terminach.

Nagrodzone prace będzie można podziwiać na wystawie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Raszówce.

Nagrodzono i wyróżniono następujące osoby:

KATEGORIA PLASTYCZNA

GRUPA WIEKOWA 5-6 LATKÓW

I nagroda – Karina Moroch – Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Siedlcach

II nagroda – Michał Kwiatkowski - Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Siedlcach

III nagroda – Natalia Smolarek - Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Siedlcach

WYRÓŻNIENIA:

Jarek Dydak - Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Siedlcach

Robert Salamon – Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Siedlcach

Nela Pandzierska - Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Siedlcach

Maja Cywińska - Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Siedlcach

GRUPA WIEKOWA KLASY I-III

I nagroda – Lena Cymbalak - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce

II nagroda – Hubert Dulski - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce

II nagroda – Jakub Skibik - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce

III nagroda – Hanna Sieradzka - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce

WYRÓŻNIENIA:

Małgorzata Wójcik vel Jaworska - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce

Amelia Górecka - Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Siedlcach

Patrycja Maślej - Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Niemstowie

GRUPA WIEKOWA KLASY IV-VI

I nagroda – Natalia Oknińska - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce

I nagroda – Klaudia Miezio - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce

II nagroda – Maja Weryńska - Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Siedlcach

III nagroda – Martyna Kudlińska - Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Siedlcach

WYRÓŻNIENIA:

Kaja Kocaj - Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Siedlcach

Adrianna Chojnacka - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce

Ewa Honczaryk - Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Siedlcach

Magdalena Sieradzka - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce

KATEGORIA LITERACKA

GRUPA WIEKOWA KLASY I-III

I nagroda – Julia Słota – Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce

I nagroda – Nikola Koza – Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce

GRUPA WIEKOWA KLASY IV-VI

I nagroda – Zuzanna Orłowicz - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce

II nagroda – Dorota Sobuś - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce

III nagroda – Paulina Kocyk - Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Niemstowie

WYRÓŻNIENIA:

Natalia Oknińska - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce

Marcel Żelewski - Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Niemstowie

Monika Miedziak - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce

 

Serdeczne gratulacje dla laureatów oraz życzenia dalszych sukcesów i zapału życzą pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Raszówce oraz członkowie Komisji Konkursowej.

  • Opis:

    Karina Moroch, SP w Siedlcach, I miejsce, grupa 5-6 latki

  • Opis:

    Michał Kwiatkowski, SP w Siedlcach, II miejsce, grupa 5-6 latki

  • Opis:

    Natalia Smolarek, SP w Siedlcach, III miejsce, grupa 5-6 latki

  • Opis:

    Jarek Dydak, SP w Siedlcach, wyróżnienie, grupa 5-6 latki

  • Opis:

    Robert Salamon, SP w Siedlcach, wyróżnienie, grupa 5-6 latki

  • Opis:

    Nela Pandzierska, SP w Siedlcach, wyróżnienie, grupa 5-6 latki

  • Opis:

    Maja Cywińska, SP w Siedlcach, wyróżnienie, grupa 5-6 latki

  • Opis:

    Lena Cymbalak, SP w Raszówce, I miejsce, klasy I-III

  • Opis:

    Hubert Dulski, SP w Raszówce, II miejsce, klasy I-III

  • Opis:

    Jakub Skibik, SP w Raszówce, II miejsce, klasy I-III

  • Opis:

    Hania Sieradzka, SP w Raszówce, III miejsce, klasy I-III

  • Opis:

    Małgosia Wójcik vel Jaworska,  SP w Raszówce, wyróżnienie, klasy I-III

  • Opis:

    Amelia Górecka, SP w Siedlcach, wyróżnienie, klasy I-III

  • Opis:

    Patrycja Maślej, SP w Niemstowie, wyróżnienie, klasy I-III

  • Opis:

    Natalia Oknińska, SP w Raszówce, I miejsce, klasy IV-VI

  • Opis:

    Klaudia Miezio,  SP w Raszówce, I miejsce, klasy IV-VI

  • Opis:

    Maja Weryńska, SP w Siedlcach, II miejsce, klasy IV-VI

  • Opis:

    Martyna Kudlińska, SP w Siedlcach, III miejsce, klasy IV-VI

  • Opis:

    Kaja Kocaj, SP w Siedlcach, wyróżnienie, klasy IV-VI

  • Opis:

    Adrianna Chojnacka, SP w Raszówce, wyróżnienie, klasy IV-VI

  • Opis:

    Ewa Honczaryk, SP w Siedlcach, wyróżnienie, klasy IV-VI

  • Opis:

    Magda Sieradzka, SP w Raszówce, wyróżnienie, klasy IV-VI

Biblioteka+
Cała Polska czyta dzieciom
Fundacja Polska Miedź
Funmedia - kurs języka angielskiego dla dzieci
Mak +
Program Rozwoju Bibliotek
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego
Fundacja Orange
Biblioteka Narodowa
ARTMIX .